6.ceviz festivali dinleyin

Tanıtıyoruz

ÖZLÜ SÖZLER

"HAFTA SONU PAZAR ÖMRÜN SONU MEZAR ZENGİN OLSAN NE YAZAR MEZARINI EL KAZAR"

Aşık Ali Yaralandım

Yaralandım Gurbet elde

Eczaneler

ECZANELER İLETİŞİMÇAĞLAYAN ECZANE
------İLETİŞİM -----
TEL: 0344 351 2515
FAX: 0344 351 2515
GSM:0536 377 0836
********


DEVA ECZANESİ
----- İLETİŞİM -----
TEL: 0344 351 2204
FAX: O344 351 2204
GSM: 0533 543 2362
********

sayaç.Belgesel

ANASAYFA arrow GEÇMİŞ YIL. ÖLENLER
GEÇMİŞ YIL. ÖLENLER


     *****************************
      2007 OCAK AYINDA ÖLENLER
     *****************************
 
     Hasan GÖKBURUN
Aslen Çağlayancerit ilçesinden olup  Kahramanmaraş'ta ikamet eden Fakı hasanlar lakabı ile tanınan Hasan GÖKBURUN’ UN oğlu Hasan Gök burun hakkın Rahmetine kavuşmudur. Merhuma Allahtan Rahmet geride kalan yakınlarına Sabır baş sağlığı diliyoruz.
Ölüm Tarihi: 02–01–2007
*********************
 
     İbrahim DÖŞ       (Güllü İbrahim)
Fatih mahallesinden Güllü İbrahim lakabı ile  tanınan İbrahim DÖŞ hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allahtan rahmet geride kalanlarına sağlık sabır ve baş sağlığı diliyoruz
Ölüm Tarihi: 04–01–2007
*********************
 
     Esra  NUR
Aslen Çağlayancerit ilçesinden olup Kahramanmaraş da ikamet eden Mustafa Nur’un kızı Esra nur vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet geride kalanlarına baş sağlığı diliyoruz.
Ölüm Tarihi:09–01–2007
********************
 
    Beser TEKİN
Aslen Çağlayancerit ilçesi engizek obasından  olan Kahramanmaraş ta ikamet eden beserler lakabı ile bilinen Mehmet TEKİN’İN Eşi Beser hatun hakkın rahmetine kavuşmuş. Merhuma Allahtan rahmet geride kalan yakınlarına sabır baş sağlığı diliyoruz
Ölüm Tarihi:21–01–2007
********************
 
     İbrahim MALKOÇ
Çağlayancerit ilçesi, Fatih Mahallesinde İkamet eden İbrahim MALKOÇ adlı vatandaşımız vefat etmiştir Merhuma Allah’tan Rahmet, dost ve akrabalarına da baş sağlığı diliyoruz.
Ölüm Tarihi: 31–01–2007
 
     ******************************
       2007 ŞUBAT AYINDA ÖLENLER
    ******************************
 
     Eşe Fatma ÖCAL  (Hacı Öcal’ın eşi)
Çağlayancerit ilçesi istiklal mahallesinde İkamet eden KELHAVISLAR lakabı ile tanınan Hacı ÖCAL ‘ın eşi Eşefatma Hatun vefat etmiştir Bu merhuma Allahtan rahmet geride kalan yakınlarına Baş sağlığı diliyoruz..
ÖLÜM Tarihi: 06–02–2007
**********************
 
     Muzaffer KÜÇÜK
Çağlayancerit İlçesi Akde re mahallesinden Gambır lakabı ile bilinen Mehmet KÜÇÜK ‘ün Oğlu Muzaffer KÜÇÜK vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet geride kalanlarına Baş sağlığı diliyoruz.
Ölüm Tarihi: 07–02–2007
*********************
 
     Fatma DEREBENT
Aslen Çağlayancerit Akde re obasından olan Kahramanmaraş ta İkamet eden Kahpecik ali lakabı İle bilinen merhum Ali DEREBENT in eşi Fatma hatun vefat etmiştir merhuma Allahtan rahmet Geride kalan yakınlarına baş sağlığı ve Sabır diliyoruz.
Ölüm Tarihi: 19–02–2007
*********************
 
     Veli GÜLER
Çağlayancerit ilçesi gücük obasında ikamet eden Veli çavışlar Lakabı ile bilinen veli çavış mehmedin Oğlu Veli GÜLER vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet geride kalanlarına sabır ve Baş sağlığı diliyoruz.
Ölüm Tarihi: 20–02–2007
********************
 
     Mehmet SAKALLI    (Gülizar Mehmet)
Çağlayancerit ilçesi fatih mahallesinde ikamet eden Gülizar Mehmet Lakabı ile bilinen Mehmet SAKALLI  vefat etmiştir Merhuma Allah tan rahmet geride kalan yakınlarına dost ve akrabalrına ve tüm tanıyanlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz.
Ölüm Tarihi: 27–02–2007
 
     ******************************
        2007 MART AYINDA ÖLENLER
     ******************************
 
      Elif KIRICI
Çağlayancerit Fatih mahallesinden Kötolar lakabı ile bilinen Mehmet KILICI’NIN eşi Elif hatun vefat etmiştir. Merhuma Allah tan rahmet geride kalan yakınlarına sabır baş sağlığı diliyoruz
Ölüm Tarihi: 08–03–2007
*********************
 
      Elif FİLİZ
Çağlayancerit ilçesi istiklal mahallesinde ikamet eden (ONBAŞILAR) lakabı ile bilinen merhum onbaşı İbrahim FİLİZ’İN eşi Elif hatun vefat etmiştir merhuma rahmet
Geride kalan yakınlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz.
Ölüm Tarihi:13–03–2007
********************
 
      Mıstık DOĞANPINAR
Aslen Çağlayancerit ilçesinden olup Hacı nohutlar Lakabı ile bilinen merhum hacı nohut hasanın oğlu Sakarın kısıkta İkamet eden Mıstık DOĞANPINAR vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet geride kalan yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.
Ölüm Tarihi:14-03-2007
********************
 
     Hatice TEKİN
Çağlayancerit ilçemizin Engizek obasında ikamet eden Koca Kasım Lakabı ile bilinen Kasım TEKİN ‘in eşi Hatice hanım Vefat etmiştir. Ölen merhuma Allahtan rahmet geride kalan Yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.
Ölüm Tarihi: 25–03–2007
 
     ******************************
        2007 NİSAN AYINDA ÖLENLER
     ******************************
 
     Mehmet KEKİL
Çağlayancerit ilçesi engizek obasından Deli hacılar sülale’sinden Olan Hacı oğlu Mehmet kekil vefat etmiştir. Ölen merhuma Allahtan rahmet yakınların baş sağlığı ve sabır diliyoruz
Ölüm Tarihi 04–04–2007
**********************
 
      Elif KELLECİ
Çağlayancerit ilçesi fatih mahallesinden Mucuklar sülalesi ile bilinen Merhum Yusuf  KELLECİ’nin kızı Elif vefat etmiştir merhuma Allahtan rahmet Yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.
Ölüm Tarihi 08–04–2007
********************
 
     Hasan YILDIZLI    (Küçük Gazi hasan)
Çağlayancerit ilçesi Fatih mahallesinde Kez ban hatun cami karşısındaki Evinde ikamet eden Çağlayancerit’in eski siyasetçilerinden  idi eğitime çok önem verirdi o zaman köyümüzde ortaokul yoktu okulun açılması için sağlık ocağı karşısındaki evini ortaokul olarak milli eğitim'e okul yaptırıncaya kadar  çocuklarımız okusunlar diye kira almadan evini verdi.
  Az bir dönem muhtarlık ve uzun süre azalık ve 1989 -1992 ye kadar belediye meclis üyelği’de yaptı halkını çok seven halkı tarafından sevilip sayılan ve şairliği ile bilinen bir kişiliğe sahipti.1963–1992 yılları arası halkına hizmet etti.
     1992 yılında rahatsızlandı bu tarihten itibaren halkına hizmet edemediği için  çok üzüldü ve siyasetten çekildi merhum Büyük Gazi Hasan’ın oğlu Hasan YILDIZLI  merhuma Allahtan rahmet geride kalan yakınlarına tüm tanıyanlarına dostlarına acılı ailesine sabır ve baş sağlığı diliyoruz…
Doğum tarihi:11–04–1934
Ölüm Tarihi: 14–04–2007  
*********************
 
     Ahmet İĞDE    (Cıncık)
Çağlayancerit ilçesi istiklal mahallesinde ikamet eden CINCIK lakap’ı ile tanınan Ahmet İĞDE vefat etmiştir merhuma Allahtan rahmet Geride kalan yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.
Ölüm Tarihi 22–04–2007
 
 *******************************
    2007 MAYIS AYINDA ÖLENLER
 *******************************
 
     Aysel YURTAL
Kahramanmaraş'ta meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi yaralandı. Alınan bilgiye göre, Yılmaz Şenlenmişler (36) yönetimindeki 46 DP 529 plakalı otomobil, Güney Çevre Yolu'ndaki kavşakta Hasan Nurhak'ın (42) kullandığı 46 DS 622 plakalı motosikletle çarpıştı. Kazada, motosiklette bulunan Çağlayanceritli Aysel Yurtal (17) olay yerinde hayatını kaybetti. Ağır yaralanan Çağlayanceritli
Hasan Nurhak ise Kahramanmaraş Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Kazayla ilgili soruşturma sürdürülüyor kaynak haber k.Maraş kent haber
Ölüm Tarihi: 06–05–2007
*********************
 
     Veli BAYKURT
Çağlayancerit ilçesi İstiklal mahallesinde ikamet eden (manoğlanlar) Sülalesinden olan Veli BAYKURT Vefat etmiştir. Merhum’a Allah’tan rahmet  dost ve akrabalarına yakınlarına baş sağlığı sabır diliyoruz.
Ölüm Tarihi: 17–05–2007
*********************
 
     Durmuş KAYA    (Cuhla Durmuş)
Çağlayancerit ilçesine bağlı engizek obasından Çulfa lakabı İle tanınan merhum Hüseyin Kaya’nın oğlu mecnun yaşayan  durmuş vefat etmiştir. İlçe halkı tarafından da çok sevilip sayılan bu merhum’a Allah’tan Rahmet geride kalan yakınlarına dostlarına ve tüm tanıyanlarına sabır baş sağlığı
diliyoruz..
Ölüm Tarihi: 09–05–2007
*********************
 
     Hatice MALKOÇ
İlçemiz fatih mahallesinden karaömerler sülalesinden koko lakapı ile Tanınan Mehmet MALKOÇ’UN Eşi Hatice Hanım vefat etmiştir Merhuma Allahtan rahmet geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına  sabır Baş sağlığı diliyoruz.
Ölüm Tarihi: 31–05–2007
 
  ********************************
   2007 HAZİRAN AYINDA ÖLENLER
  ********************************
 
     Mehmet KÖKENİZ     (Honu)
Fatih mahallesinde ikamet eden honular sülalesinden olan Honu Mehmet KÖKENÖZ  vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet geride kalan yakınlarına Dost ve tanıyanlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz
Ölüm Tarihi 01–06–2007
********************
 
     Nahide TEMİZYÜREK   (Nalbat Ali’nin eşi)
İlçemizin fatih mahallesinden nalbantlar sülalesinden Ali TEMİZYÜREK’in Eşi Nahide ebe vefat etti Merhume’ye Allah’tan rahmet geride kalan evlatlarına yakınlarına dost Ve akrabalarına ve tüm tanıyanlarına sabır baş sağlığı diliyoruz. Nahide hanım ilçemizin sağlık ocağı’nın ilk hemşire ebe’si idi 40 yıldır ilçe halkına hizmet verdi emekli olduktan sonrada ilçe halkına gece gündüz demeden Verdiği hizmetten geri  kalmadı Ancak son bir yıldır rahatsızlığı Nedeni ile halkına hizmet veremediği için çok  üzülürdü. Nahide ebe’nin ruhu şad olsun 
Ölüm Tarihi: 08–06–2007
********************
 
      Fadime ATAŞ      (Ahmet ATAŞ’IN eşi)
İstiklal mahallesinden Ateşler sülalesi’nden Yusuf oğlu Yusuf ATAŞ’IN Eşi Fadime hatun vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet geride kalan dostlarına tüm tanıyanlarına hısım ve akrabalarına ayrıca acılı ailesine sabır baş sağlığı diliyoruz.
Ölüm Tarihi: 11–06–2007
*********************
 
      Zeynep DAMAR
Çağlayancerit ilçesi istiklal mahallesinden olup pazarcık ilçesinde İkamet eden Tosunlar lakabı ile tanınan Merhum tosun emminin Eşi 100 yaşının üzerinde olduğu söylenen Zeynep DAMAR vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet geride kalan Evlatlarına dost ve akrabalarına Sabır baş sağlığı diliyoruz.
Ölüm Tarihi: 22-06-2007
********************
 
      İbrahim GÜMBÜRDEK    (Entari Dede)
Çağlayancerit ilçesi fatih mahallesinde ikamet eden Entariler sülalesinden Hacı İbrahim GÜMBÜRDEK 98 yaşında Vefat etmiştir. Merhuma Allah tan rahmet diliyoruz evlatlarına dost ve akrabalarına Ve tüm tanıyanlarına sabır baş sağlığı diliyoruz
Ölüm Tarihi: 25–06–2007
 
    ********************************
     2007 TEMMUZ AYINDA ÖLENLER
    ********************************
 
     Tuğba KELLE
Aslen Çağlayancerit ilçesinden olup Kahramanmaraş’ta ikamet eden Kalaycı Ali KELLE’NİN kızı Tuğba vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına baş sağlığı diliyoruz.
Ölüm Tarihi: 07–07–2007
*********************
 
     Abdullah KELLECİ     (Eşik Yusuf’un oğlu)
Çağlayancerit ilçesi fatih mahallesinde ikamet eden Abdullah KELLECİ geçirmiş olduğu kalp krizi sonucu hayatını kaybetmiştir. Merhum’a  ALLAH’TAN rahmet geride kalan yakınlarına akrabalarına tüm tanıyan dostlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz.
Doğum Tarihi:1949
Ölüm Tarihi 31–07–2007
********************
 
     Hüsne YAVUZ      (Arif Âlinin Eşi)
Çağlayancerit İlçesi Akde re obasında ikamet eden Arifler sülalesinden Arif Ali YAVUZ’UN eşi Hüsne hatun vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet geride kalan çocuklarına geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına Ve tüm tanıyanlarına Baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.
Ölüm Tarihi: 21–07–2007
 
  ********************************
    2007 AĞUSTOS AYINDA ÖLENLER
  ********************************
 
     Hatice SAKALLI
Çağlayancerit ilçesinden delibaltalar sülalesinden Aksu obasında ikamet eden Cuma SAKALLI’nın Eşi Hatice Hatun vefat etmiştir. Merhum’a Allah’tan rahmet geride kalan çocuklarına yakınlarına tüm akraba ve tanıyan dostlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.
Ölüm Tarihi: 03–08–2007
*********************
 
     Mehmet GÜLER     (Veli çavış Mehmet)
Çağlayancerit ilçesi gücük obasında ikamet eden Veli çavışlar Sülalesinden olan Mehmet GÜLER vefat etmiştir. Merhum’a Allah’tan rahmet geride kalan yakınlarına dost ve  Akrabalarına ve evlatlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz
Ölüm Tarihi: 13–08–2007
*********************
 
     Hacı TEKİN
Çağlayancerit ilçesi’nin Engizek obasında ikamet eden  Beserler Sülalesinden olan Cemal TEKİN Yayla yolunda  Kendi kullandığı traktör’ünü viraj alamayarak
Devirmiştir Hacı Tekin kaza yerinde vefat etmiş traktör şoförü Cemal TEKİN ve oğlu ağır yaralı olarak Kahramanmaraş Devlet hasta hanesine kaldırılmışlardır. Merhuma Allahtan rahmet geride kalanlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz Yaralı Cemal TEKİN ve oğluna acil şifalar diliyoruz.
Ölüm Tarihi: 13–08–2007
********************
 
     Mehmet KEKLİCEK    (Böyük Mehmet)
Çağlayancerit İlçesi’nin kara firez mahallesinde ikamet eden Büyük Mehmet lakabı ile bilinen Mehmet KEKLİCEK Vefat etmiştir. Merhum’a Allah’tan rahmet geride kalan dostlarına akrabalarına Tüm tanıyanlarına Ve Keklicek ailesine baş sağlığı ve sabır diliyoruz.
Ölüm Tarihi: 14–08–2007
*********************
 
     Mehmet GÜLER     (Veli çavış Mehmet)
Çağlayancerit ilçesi gücük obasında ikamet eden Veli çavışlar Sülalesinden olan Mehmet GÜLER vefat etmiştir. Merhum’a Allah’tan rahmet geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına ve evlatlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz
Ölüm Tarihi: 13–08–2007
*********************
 
     Eşefatma ÇAKIL
Aslen Çağlayanceritli olup Kahramanmaraş’ta ikamet eden Merhum Cüngülü Hasan’ın eşi Eşefatma ÇAKIL Vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına Baş sağlığı ve sabır diliyoruz.
Ölüm Tarihi: 22–08–2007
*********************
 
     Mehmet ÇAĞIR       (Çoğrolu)
Çağlayancerit ilçesi fatih mahallesinde ikamet eden (ÇOĞUROĞLU) lakabı ile Bilinen Mehmet ÇAĞIR vefat etmiştir. Merhum’a Allahtan rahmet geride kalan dost akrabalarına ve Tanıyanlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.
Ölüm Tarihi: 25–08–2007
 
  ********************************
     2007 EYLÜL AYINDA ÖLENLER
  ********************************
 
     Eyüp DEMİR           (Ayak Ömer’in Oğlu)
Çağlayancerit ilçesi fatih mahallesinde ikamet eden Ayak Ömer’in Oğlu iki çocuk babası 27 yaşında Eyüp DEMİR Artvin’de geçirdiği trafik Kazasında hayatını kaybetmiştir merhuma Allah’tan rahmet diliyoruz geride kalan yakınlarına hısım akrabalarına ve tüm tanıyanlarına sabır baş sağlığı diliyoruz.
--------------------------------
Edinilen bilgiye göre, dün sabah 05.00 sıralarında Hopa ilçesi Kemalpaşa beldesi Karayolu'nda meydana gelen trafik kazasında Eyüp Demir (27) yönetimindeki 08 AS 322 plakalı araç, sürücünün direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu takla attı. Kazada araç sürücüsü Eyüp Demir hayatını kaybetti. Kahramanmaraş’ın Çağlayancerit ilçesi nüfusuna kayıtlı olduğu belirlenen Demir'in işçi olarak içme suyu yapımını üstlenen bir firmada çalıştığı belirlendi Kaza bölgede balıkçılık yapan kişiler tarafından görülerek jandarmaya haber verildi. Olay yerine gelen jandarma ekipleri tarafından sıkıştığı araçtan çıkarılan Demir'in cesedi, ambulansla Hopa Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Kazayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi
ÇAY Tv. nin haberidir
Ölüm Tarihi: 03–09–2007
*********************
 
     Ayşe ÇİĞDEM
Çağlayancerit ilçesi istiklal mahallesinde ikamet eden Gıco lakabı İle bilinen merhum Osman Çiğdem’in eşi Ayşe hatun Vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet
Geride kalan akrabalarına yakınlarına ve tüm tanıyanlarına Sabır baş sağlığı diliyoruz
Ölüm Tarihi: 27–09–2007
 
  *****************************
    2007 EKİM EYINDA ÖLENLER
  *****************************
 
     Ali KISA          (Büyük Cennet Ali)
Çağlayancerit ilçesi Fatih Mahallesi’nde İkamet eden Cennetler Sülalesinden (Ali KISA) Geçirdiği ani bir rahatsızlık sonucu saat 17 sularında vefat etmiştir merhum’a Yüce Allah’tan rahmet Geride kalan hısım akrabalarına evlatlarına ve tüm tanıyan dostlarına Baş sağlığı ve sabır diliyoruz.
Ölüm Tarihi: 09–10–2007
*********************
 
     Fadime ÇEDENE
(Ç.Cerit Ziraat Odası başkanının Annesi) Çağlayancerit ilçesi fatih mahallesinde ikamet eden Hasan ÇEDENE’nin Eşi Fadime Hatun vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet geride kalan yakınlarına Tanıyanlarına dost ve akrabalarına Ve tüm sevenlerine
Sabır baş sağlığı diliyoruz
Ölüm Tarihi: 26–10–2007
 
  *******************************
    2007 KASIM AYINDA ÖLENLER
  *******************************
 
     Meryem GÜLER
Çağlayancerit ilçesi Gücük obasında ikamet eden Veli çavışlar lakabı ile bilinen Merhum Mehmet GÜHER’İN Eşi Meryem hatun vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet diliyoruz geride kalan acılı ailesine ve tüm Dostlarına tanıyanlarına baş sağlığı sabır diliyoruz.
Ölüm Tarihi 04–11–2007
********************
 
     Yusuf NURHAK
Çağlayancerit ilçesi fatih mahallesinde ikamet eden Yusuf  NURHAK  vefat etmiştir merhum’a ALLAH’TAN rahmet Geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına ve tüm sevenlerine  Sabır baş sağlığı diliyoruz.
Ölüm Tarihi: 05–11–2007
*********************
 
     Fadime KARABIYIK
Çağlayancerit ilçesi Engizek obasında ikamet eden Dır azlar sülalesinden İbrahim kızı Fadime KARABIYIK Vefat etmiştir merhum’a ALLAH’TAN rahmet Geride kalan yakınlarına Dost ve akrabalarına tüm sevenlerine  Sabır ve baş sağlığı diliyoruz.
Ölüm Tarihi: 06–11–2007
*********************
 
     Mıstık İNCECİK      (Murat)
Çağlayancerit ilçesi İstiklal mahallesinde ikamet eden Yalancılar sülalesinden olan Merhum Veli İNCECİK’in Oğlu Yalancı murat lakabı ile bilinen Mıstık İNCECİK 
Vefat etmiştir merhum’a ALLAH’TAN rahmet geride kalan yakınlarına Dost ve akrabalarına Tüm sevenlerine  Sabır ve baş sağlığı diliyoruz.
Ölüm Tarihi: 07–11–2007
*********************
 
     Bilal ÇAĞAL
Aslen Çağlayancerit ilçesinden olup pazarcıkta ikamet eden Cüngülü Bilal ÇAĞAL Merhum cüngülü Mehmet’in oğlu Vefat etmiştir merhuma Allahtan rahmet diliyoruz geride kalan yakınlarına dostlarına tüm tanıyanlarına ve kederli ailesine sabır baş sağlığı diliyoruz.
Ölüm Tarihi 13–11–2007
********************
 
      Mehmet BOĞAZ    (Hacı Ömer Mehmet)
Çağlayancerit ilçesi istiklal mahallesinde ikamet eden Katırancılar sülalesinden Hacı Ömer Boğaz’ın Oğlu Mehmet BOĞAZ İkindi nazmına müteakip Çalıştığı kendi iş yerinde geçirdiği ani bir rahatsızlık sonucu hayatını kaybetmiştir. Merhuma Allahtan rahmet geride kalana yakınlarına dost ve akrabalarına tüm Tanıyanlarına sabır Baş sağlığı diliyoruz Çocukların şirin dedesi mahallesinin fukara babası Merhumun ruhu şad toprağı bol olsun.
Ölüm Tarihi:19–11–2007
 
  ********************************
     2007 ARALIK AYINDA ÖLENLER
  ********************************
 
     Gül dane ÇOLAK
Çağlayancerit ilçemize bağlı Ali kocalar mahallesinde ikamet eden Doktor lakabı ile bilinen İbrahim Çolak’ın kızı gül dane ÇOLAK vefat etmiştir. Merhum’a Allahtan rahmet geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına ve tüm tanıyanlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz.
Ölüm Tarihi 16–12–2007
**********************
 
      Âdem TEKİN
  Aslen Çağlayancerit engizek obasından olup Kahramanmaraş’ta ikamet eden Teke lakabı ile bilinen Mustafa TEKİN’İN Oğlu Âdem TEKİN yanında Ahmet KARAGÖZ Olmak üzere Kahramanmaraş tan Çağlayancerit e Yakınlarına bayram ziyaretine gidiyorlardı. öksüz dağının uzantısı olan kazıklı yolundan 400 metre uçuruma yuvarlandılar Âdem TEKİN Kaza yerinde hayatını kaybetmiştir ağır yaralanan Ahmet KARAGÖZ ise Kahramanmaraş devlet hastanesine kaldırıldı. Merhuma Allahtan rahmet geride kalan yakınlarına baş sağlığı sabır diliyoruz. Yaralı kardeşimizin
Kısa zamanda sağlığına kavuşmasını diliyorum.
Ölüm Tarihi 22–12–2007
********************
 
                     OCAK 2013 DE ÖLENLER
 
     Veli ARAS
     Çağlayancerit İstiklal Mahallesinde ikamet eden Kavalkalar sülalesinden Mehmet oğlu Veli ARAŞ vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet diliyoruz. Hısım akrabalarına ve tanıyan tüm dostlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı: 1941
Ölüm Tarihi: 01 01. 2013
-------------------------------
 
     Elif BİLGÖZ
     Çağlayancerit İstiklal Mahallesinde ikamet eden Arif Süleyman BİLGÖZ’ün hanımı Elif hatun vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet geride kalan Hısım akrabalarına ve tanıyan tüm dostlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı: 1960
Ölüm Tarihi: 09 01. 2013
-------------------------------
 
      Hacı GÖK (Aloca Hacı)
      Çağlayancerit İstiklal Mahallesinde ikamet eden Alocalar sülalesinden bir zamanlar adanaya amele götürüp çalıştıran Kasap hacı lakabı ile tanınan Hacı GÖK geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına Hısım akrabalarına ve tanıyan tüm dostlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı: 1934
Ölüm Tarihi: 11.01.2013
-------------------------------
 
      Hasan YILDIZLI
      Çağlayancerit Fatih Mahallesinde ikamet eden Gözel oğlanlar sülalesinden merhum Abdullah oğlu Hasan YILDIZLI vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına Hısım akrabalarına ve tanıyan tüm dostlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı: 1933
Ölüm Tarihi: 13.01.2013
-------------------------------
 
     Serkan TUNÇ
     Çağlayancerit Fatih Mahallesinde ikamet eden Deli İbrahimler Sülalesinden Sabri TUNÇ’in oğlu Serkan TUNÇ vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına Hısım akrabalarına ve tanıyan tüm dostlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğumu Tarihi: 19.08.2001
Ölüm Tarihi: 15.01.2013
--------------------------------
 
      Yusuf YURDAGÜL
      Çağlayancerit İstiklal Mahallesinde ikamet eden zomboğlular sülalesinden Merhum Mehmet oğlu Yusuf YURDAGÜL vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına Hısım akrabalarına ve tanıyan tüm dostlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı: 1930
Ölüm Tarihi: 18.01.2013
-------------------------------
 
      Ali KEKEÇ (Şeytan Ali)
      Çağlayancerit Fatih Mahallesinde ikamet eden ŞEYTANLAR sülalesinden Merhum Ahmet oğlu Ali KEKEÇ vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına Hısım akrabalarına ve tanıyan tüm dostlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı: 1937
Ölüm Tarihi: 19.01.2013
--------------------------------
 
     Halil ONARAN
     Çağlayancerit Fatih Mahallesinde ikamet eden Ahmet Ağalar sülalesinden Sıhıya Mıstık’ın amcasıdır. Halil ONARAN .(Ahmet ağa Halil) Vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına Hısım akrabalarına ve tanıyan tüm dostlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı: 1928
Ölüm Tarihi: 21.01.2013
-------------------------------
 
     Ahmet KIZILSEKİ
     Çağlayancerit İstiklal Mahallesinde ikamet eden Egili Ahmet KIZILSEKİ Vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına Hısım akrabalarına ve tanıyan tüm dostlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı: 1946
Ölüm Tarihi: 23.01.2013
-------------------------------
 
     Mehmet İĞDE (KEL)
     Çağlayancerit Akdere Mahallesinde ikamet eden puluslar sülalesinden Akderenin eski muhtarlarından keloğlan lakaplı Mehmet İĞDE Vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına Hısım akrabalarına ve tanıyan tüm dostlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı: 1938
Ölüm Tarihi: 28.01.2013
--------------------------------
 
ŞUBAT 2013 DE ÖLENLER
------------------------------------
 
     Fadime BULUR
     Çağlayancerit İstiklal Mahallesinde ikamet eden Balaban BULUR’un Eşi Hatice hatun Vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına Hısım akrabalarına ve tanıyan tüm dostlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı: 1939
Ölüm Tarihi: 03.02.2013
--------------------------------
 
      Hatice KURT
      Çağlayancerit İstiklal Mahallesinde ikamet eden Hortlular sülalesinden merhum tomas lakaplı Mehmet KURT’un hanımı Hatice Hatun Vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına Hısım akrabalarına ve tanıyan tüm dostlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı: 1936
Ölüm Tarihi: 05.02.2013
-------------------------------
 
MART 2013 DE ÖLENLER
-------------------------------------
 
     Ayşe KEKLİCEK
     Çağlayancerit İstiklal Mahallesi karafirez obasında ikamet etmiş merhum Veli Keklicek’ in eşi Ayşe Hatun vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına Hısım akrabalarına ve tanıyan tüm dostlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz. Osman, Hüseyin Recep Keklicek’in Anneleridir.
Doğum yılı: 1929
Ölüm Tarihi: 06.03.2013
------------------------------
 
    Yusuf ONARAN (Vırıt Yusuf)
    Çağlayancerit İstiklal Mahallesinde ikamet eden vırıtlar sülalesinden Vırıt Yusuf ONARAN vefat etmiştir. Merhume Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına Hısım akrabalarına ve tanıyan tüm dostlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı: 1910
Ölüm Tarihi: 16.03.2013
-------------------------------
 
    Elif YURDAGÜL
    Çağlayancerit İstiklal Mahallesi kara firezde ikamet eden Zomboğlular sülalesinde Hacı Musa YURDAGÜL’ün eşi Elif Hatun vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına Hısım akrabalarına ve tanıyan tüm dostlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz. Cenazesi bu gün öğle namazına müteakip kendi evinden kaldırılacaktır.
Doğum yılı: 1942
Ölüm Tarihi: 24.03.2013
-------------------------------
 
     Hatun ÇETİNKAYA
     Çağlayancerit Aksu Mahallesinde ikamet eden Çağlayancerit’in Eski muhtarlarından karaca Abdullah ÇETİNKAYA’nın kızı Hatun ÇETİNKAYA vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına Hısım akrabalarına ve tanıyan tüm dostlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1973
Ölüm Tarihi: 24.03.2013
-------------------------------
 
     Cennet ALTIN
     Çağlayancerit Fatih Mahallesinde ikamet eden Çavış Mehmet’in eşi Cennet ALTUN vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına Hısım akrabalarına ve tanıyan tüm dostlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1930
Ölüm Tarihi: 25.03.2013
-------------------------------
 
     Hasan YAMAN
     Çağlayancerit Fatih Mahallesinde ikamet eden Gavız Hasan YAMAN vefat etmiştir. Merhume Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına Hısım akrabalarına ve tanıyan tüm dostlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1918
Ölüm Tarihi: 26.03.2013
-------------------------------
 
    Ayşe BERK (ebili)
     Çağlayancerit İstiklal Mahallesinde ikamet eden Hacı BERK’in Ebili ismiyle tanınan halkın çok sevip saydığı Ayşe BERK geçirdiğ kalp krizi sonucu hayatını kaybetmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına Hısım akrabalarına ve tanıyan tüm dostlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1990
Ölüm Tarihi: 26.03.2013
-------------------------------
 
     Sultan ÖKSÜZ
     Çağlayancerit Aksu Mahallesinde ikamet eden Galife lakaplı Mehmet ÖKSÜZ’ün eşi Sultan hanım vefat etmiştir.Merhumeye Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına Hısım akrabalarına ve tanıyan tüm dostlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1935
Ölüm Tarihi: 27.03.2013
---------------------------
 
     Veli ŞAHAN
      Çağlayancerit Engizek Mahallesinden olup Fatih mahallesinde ikamet eden bıyıklı Veli Bir dönem çağlayancerit’in muhtarlığını yapan Veli ŞAHAN vefat etmiştir. Merhume Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına Hısım akrabalarına ve tanıyan tüm dostlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Mehmet ve Salman ŞAHAN’ın babaları
Doğum yılı 1929
Ölüm Tarihi: 31.03.2013
-------------------------------
 
NİSAN 2013 DE ÖLENLER
------------------------------------
 
   Ahmet ALTIN (mardan)
   Çağlayancerit fatih mahallesinde ikamet eden mardan lakaplı Ahmet ALTIN vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet geride kalanlarına dost ve akrabalarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz.
Doğum yılı 1933
Ölüm Tarihi 01.04.2013
  
    Fatma SAKALLI
    Aslen keklicek obasından olup Çağlayancerit istiklal Mahallesinde ikamet eden Fatma Sakallı Merhum Ahmet SAKALLI’nın eşi vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına Hısım akrabalarına ve tanıyan tüm dostlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
İbrahim SAKALLI’nın Annesidir.
Doğum yılı 1930
Ölüm Tarihi: 10.04.2013
--------------------------------
 
      Haliliprahim MENEKŞE
      Aslen Çağlayancerit’li olup Kahramanmaraş’ta ikamet eden Haliliprahim MENEKŞE Merhum kıdılı Halil lakaplı Halil menekşe’nin oğlu Haliliprahim geçirdiği bir kaza sonucu hayatını kaybetmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına Hısım akrabalarına ve tanıyan tüm dostlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1980
Ölüm Tarihi: 11.04.2013
-------------------------------
 
     Cuma YEŞİL (Kasap Cuma)
     Çağlayancerit ilçesi Fatih Mahallesinde ikamet eden kasaplar sülalesinden Cuma YEŞİL vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına Hısım akrabalarına ve tanıyan tüm dostlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1945
Ölüm Tarihi: 29.04.2013
-------------------------------
 
      Mehmet YORULMAZ (hortoğlu)
      Çağlayancerit ilçesine bağlı Soğukpınar köyü eski adıyla Hombur köyünde ikamet eden Hortoğlu Mehmet YORULMAZ geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetmiştir.
Merhuma Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına Hısım akrabalarına ve tanıyan tüm dostlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1935
Ölüm Tarihi: 29.04.2013
--------------------------------
 
MAYIS 2013 DE ÖLENLER
--------------------------------------
 
     Hüseyin İĞDE
     Çağlayancerit ilçesi Akdere  Mahallesinden olup Kahramanmaraş’ta ikamet eden Keçeli Mıstığın Oğlu Hüseyin İĞDE vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına Hısım akrabalarına ve tanıyan tüm dostlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1955
Ölüm Tarihi: 15.05.2013
--------------------------------
 
     Ali KOCA (mamıkır)
     Çağlayancerit ilçesi İstiklal Mahallesinde ikamet eden Mamıkır lakaplı Ali KOCA vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına Hısım akrabalarına ve tanıyan tüm dostlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1936
Ölüm Tarihi: 18.05.2013
-------------------------------
 
     Âdem KEKEÇ
     Aslen Çağlayancerit ilçesinden olup Kahramanmaraş’ta ikamet eden Ali Oğlu Âdem KEKEÇ vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına Hısım akrabalarına ve tanıyan tüm dostlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1983
Ölüm Tarihi: 24.05.2013
---------------------------------
 
      Ali NURHAK
      Çağlayancerit Fatih Mahallesinde ikamet eden Merhum Kır Ali’nin oğlu Ali NURHAK vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına tanıyan herkese sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1939
Ölüm Tarihi: 27.05.2013
------------------------------
 
HAZİRAN 2013 DE ÖLENLER
---------------------------------------
 
     Veli SİVRİ
     Çağlayancerit Ak dere Mahallesinde ikamet eden Kasab Bekir’in kardeşi olan Veli SİVRİ vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına tanıyan herkese sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1965
Ölüm Tarihi: 12.06.2013
-------------------------------
 
      Hatun RESİM
      Çağlayancerit İstiklal Mahallesinde ikamet eden merhum  Osman koca İbrahim Resim’in Eşi Hatun RESİM vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına tanıyan herkese sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1936
Ölüm Tarihi: 13.06.2013
-------------------------------
 
     Mustafa GÖKBURUN
     Çağlayancerit Fatih Mahallesinde ikamet eden Mustafa GÖKBURUN geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına tanıyan herkese sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1943
Ölüm Tarihi: 18.06.2013
-------------------------------
 
     Mustafa DEMİRCİ
     Çağlayancerit İstiklal Mahallesinde ikamet eden demirciler sülalesinden Mustafa DEMİRCİ geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına tanıyan herkese sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1946
Ölüm Tarihi: 22.06.2013
--------------------------------
 
TEMMUZ 2013 DE ÖLENLER
---------------------------------------
 
     Hatice ZORKUN
     Çağlayancerit Aksu Mahallesinde ikamet eden Hacı Mehmet ZORKUN’ UN kızı Hatice ZORKUN vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına tanıyan herkese sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1960
Ölüm Tarihi: 07.07.2013
-------------------------------
 
    Ayşe ERSUS
    Çağlayancerit Fatih Mahallesinde ikamet etmiş Merhum Hacı Ağa Mıstık ERSUS'UN  Eşi Ayşe Hatun 06.07.2013 Tarihinde vefat etmişti. Belediye hoparlörlerinden ölümü anons edildi. Camilerde temcit’i okundu. O gün ölüm haberini sitemizden halkımıza duyurmuştuk. Cenaze yıkama aracı evine kadar gitmiş. Cenazesin yıkamaya hazırlanırken 1 saat sonra tekrar dirilir. Başucunda ağlayıp feryat edenlere sorar. Ne ağlıyorsunuz bir şey mi? Var. Çenemi niye bağladınız? Dediğinde herkes ağıtı keser şok olur. Ancak Ayşe Hatun bu dirilişten sonra dört gün daha yaşayabilir. 9 Temmuz 2013 Salı günü saat 13 de tekrar vefat eder. Merhuma Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına tanıyan herkese sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz. K.Maraş’ta İkamet eden Hacı Ersus’un annesidir.
Doğum yılı 1929
Ölüm Tarihi: 09.07.2013
--------------------------------
 
     Cennet GÜMBÜRDEK
     Çağlayancerit Fatih Mahallesinde ikamet eden Mallakoç Bayram gümbürdek’in  eşi Cennet Hatun vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına tanıyan herkese sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1930
Ölüm Tarihi: 10.07.2013
-------------------------------
 
     Şerif YALÇIN
     Çağlayancerit Fatih Mahallesinde ikamet eden Merhum Hacı Yusuf YALÇIN’IN eşi Şerif hatun vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına tanıyan herkese sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1915
Ölüm Tarihi: 10.07.2013
-------------------------------
 
     Kalender NURHAK
     Aslen Çağlayancerit’ li olup Kahramanmaraş’ta ikamet eden merhum Kel Hacının oğlu Kalender NURHAK vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına tanıyan herkese sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1944
Ölüm Tarihi: 11.07.2013
----------------------------------
 
      Ahmet BABUCCU (hocoğlu)
      Çağlayancerit Fatih Mahallesinde ikamet eden Hocoğlu lakaplı Ahmet Babuccu vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına tanıyan herkese sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1934
Ölüm Tarihi: 14.07.2013
-------------------------------
 
     Memiş GÜLER
     Çağlayancerit Gücük obasında ikamet eden Veli çavışlar sülalesinden Memş GÜLER vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına tanıyan herkese sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1932
Ölüm Tarihi: 23.07.2013
-------------------------------
 
     Teslime SÜRMEN
     Çağlayancerit Fatih mahallesinden Merhum Camız Mehmedin eşi Camız Ahmet, Mehmet İbrahim Ali’nin anneleri Teslime Hatun vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına tanıyan herkese sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1929
Ölüm Tarihi: 31.07.2013
--------------------------------
 
AĞUSTOS 2013 DE ÖLENLER
-----------------------------------------
 
      Mahmut GÖK
      Çağlayancerit Engizek mahallesinden sınıkçı Duran GÖK’ün oğlu Mahmut GÖK Engizek mahallesinden 2 arkadaşı ile birlikte ilçeye motosiklet ile gelirken Engizek ve Alikocalar arasında motosikletle birlikte uçuruma yuvarlandılar. Kazada Mahmut GÖK hayatını kaybederken diğer iki arkadaşı ağır yaralı olarak Çağlayancerit devlet hastanesine getirilmişler. Yapılan ilk müdahaleden sonra Pazarcık devlet hastanesine kaldırılmışlardır. Merhuma Allahtan rahmet yaralılara acil şifalara diliyoruz. Geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına tanıyan herkese sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1995
Ölüm Tarihi: 05.08.2013
-------------------------------
 
     Ayşe ÇAKIL
     Çağlayancerit Fatih mahallesinden Derviş Bilal ÇAKIL’ın eşi Ayşe Hanım vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet diliyoruz. Geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına tanıyan herkese sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1945
Ölüm Tarihi: 09.08.2013
------------------------------
 
     Hasan KUŞKAYASI
     Çağlayancerit Aksu mahallesinden Meşko lakaplı merhum Mehemet KIRÇIL’ın torunu Hasan KUŞKAYASI vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet diliyoruz. Geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına tanıyan herkese sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1975
Ölüm Tarihi: 14.08.2013
-----------------------------
 
     Hasan KIRÇIL
     Bingöl‘ün Yedisu ilçesinde trafik kazası 1 kişi öldü 3 kişi de yaralandı. Edinilen bilgiye göre kaza, dün akşam Yedisu  ilçesinde trafik kazası geçirdiler. Hasan Kırçıl  yönetimindeki 12 AK 396 plakalı araç, virajı alamayarak şarampole yuvarlandı. Meydana gelen trafik kazasında sürücü Hasan KIRÇIL olay yerinde hayatını kaybederken, yanında bulunan Mehmet K., Şevket K. ve Ramazan S. çeşitli yerlerinden yaralandı. Yaralılar ambulanslarla Bingöl Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken, olay ile ilgili soruşturmanın başlatıldığı belirtildi. Ölen Merhuma Allahtan rahmet yarılılara acil şifalar diliyoruz.
Doğumu: 1954
Ölüm Tarihi:14.08.2013
-------------------------------
 
     Ayşe AYDEMİR
     Çağlayancerit Fatih mahallesinde ikamet eden Tekere Ali Tatlı’nın kayınvalidesi Hacı Aydemir’in Annesi Ayşe Aydemir vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet diliyoruz. Geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına tanıyan herkese sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin tüm acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1930
Ölüm Tarihi: 15.08.2013
-------------------------------
 
EYLÜL 2013 DE ÖLENLER
---------------------------------------
 
     İbrahim SARIALTIN
     Çağlayancerit istiklal mahallesinde ikamet eden yelo çavış lakaplı İbrahim Sarıaltın Kasap nezir ve Ali’nin babaları. Vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet diliyoruz. Geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına tanıyan herkese sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1946
Ölüm Tarihi: 04.09.2013
------------------------------
 
      Zeynep EYİCE
      Aslen Çağlayancerit istiklal mahallesinden merhum KÖTÜCE Hamza’nın eşi Zeynep hatun Kahramanmaraş’ta kızının evinde Vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet diliyoruz. Geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına tanıyan herkese sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1945
Ölüm Tarihi: 04.09.2013
-------------------------------
 
     Elif AYDEMİR
     Fatih Mahallesinde ikamet eden cemo lakaplı Mehmet Aydemir’in eşi Elif hatun vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet diliyoruz. Geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına tanıyan herkese sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1952
Ölüm Tarihi: 14.09.2013
-------------------------------
 
      Mehmet DAMAR (tosun hoca)
      Aslen Çağlayancerit İstiklal Mahallesinden olup Kahramanmaraş’ta ikamet eden Tosun Ali’nin oğlu Merhum Bekir Yusuf’un damadı 6 çocuk babası tosun hoca lakabı ile bilinen Mehmet DAMAR yurt içi yurt dışı nakliyecilik yapıyordu. 15 Eylül 2013 tarihinde gittiği Özbekistan'da beyin kanaması geçirmişti. Orada tedavi altına alınmıştır.  13 gün Yoğun bakımda kalmış. 28 Eylül 2013 tarihinde hayatını kaybetmiştir. Merhum’a Allah’tan rahmet diliyoruz.
Geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına tanıyan herkese sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
1989 Yılında Çağlayancerit’te bağımsız aday olarak belediye başkanlığına konmuştu. Seçimde 650 oy almıştı.
Doğum yılı 1965
Ölüm Tarihi: 28.09.2013
-------------------------------
 
EKİM 2013 DE ÖLENLER
-----------------------------------
 
     Ali ELMAS
     İstiklal Mahallesinden merhum Mevlüt oğlu Ali ELMAS vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet Geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına tanıyan herkese sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1988
Ölüm Tarihi: 14.10.2013
--------------------------------
 
     İbrahim KEKİL (besi ibo)
     Aslen Fatih mahallesinden olan 2 yıldır Gaziantep’te ikamet eden besi Veli ve Salmanın kardeşleri besi ibo lakaplı İbrahim KEKİL vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet Geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına tanıyan herkese sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1958
Ölüm Tarihi: 14.10.2013
--------------------------------
 
     Harun ÇETİNKAYA
     Aksu Mahallesinde ikamet eden Eski Muhtar Abdullah ÇETİNKAYA’nın oğlu Harun Çetinkaya Vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet Geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına tanıyan herkese sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin acılarını paylaşır sabırlar dileriz. Tek şefi Ömer ÇETİNKAYA’nın kardeşidir.
Doğum yılı 1970
Ölüm Tarihi: 23.10.2013
--------------------------------
 
      Fatma ONARAN
      İstiklal Mahallesinde ikamet eden Merhum kelosman lakaplı Osman ONARAN’ın eşi Fatma hatun vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet Geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına tanıyan herkese sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin acılarını paylaşır sabırlar dileriz. CHP ilçe başkanı Yusuf Onaran’ın annesi dir.
Doğum yılı 1925
Ölüm Tarihi: 25.10.2013
--------------------------------
 
     Ayşe ALTUN
     Aksu Mahallesinde ikamet eden Merhum Hacı İbiş ALTUN’un eşi Ayşe hatun vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet Geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına tanıyan herkese sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1907
Ölüm Tarihi: 26.10.2013
-------------------------------
 
KASIM 2013 DE ÖLENLER
-------------------------------------
 
      Süleyman GÜMBÜRDEK
      Fatih Mahallesinde ikamet eden Merhum Entarinin oğlu Süleyman Gümbürdek vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet Geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına tanıyan herkese sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1939
Ölüm Tarihi: 11.11.2013
--------------------------------
 
      İbrahim YİĞİT
      İstiklal Mahallesinde ikamet eden Babaco İbrahim YİĞİT vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet Geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına tanıyan herkese sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1929
Ölüm Tarihi: 28.11.2013
----------------------------
 
ARALIK 2013 DE ÖLENLER
---------------------------------------
 
      Cuma KÖKÜŞ
        Çağlayancerit Ak dere Mahallesinden Köküş Cuma İĞDE vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet diliyoruz. Geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına ve tüm tanıyanlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz.
Doğum Yılı: 1930
Ölüm Tarihi: 06.12.2013
-----------------------------
 
        Yusuf ZORKUN
        Aslen Çağlayancerit ilçesinin engizek mahallesinden olup Pazarcık’ta ikamet eden Mustafa oğlu Yusuf ZORKUN vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet diliyoruz. Geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına ve tüm tanıyanlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz.
Doğum Yılı: 1932
Ölüm Tarihi: 08.12.2013
-----------------------------
 
        Mustafa GÜLER (Veliçavış Mustafa)
        Çağlayancerit ilçesi gücük obasında ikamet eden Veli Çavış Mustafa vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet diliyoruz. Geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına ve tüm tanıyanlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz.
Doğum Yılı: 1930
Ölüm Tarihi: 20.12.2013
------------------------------
 
        Cuma DİLBAZ
        Aslen Çağlayancerit ilçesinden olup Kahramanmaraş ta ikamet eden Goco kalender’in Oğlu Cuma DİLBAZ vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet diliyoruz. Geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına ve tüm tanıyanlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz.
Doğum Yılı: 1965
Ölüm Tarihi: 23.12.2013
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 1 - 3 Toplam: 16