6.ceviz festivali dinleyin

Tanıtıyoruz

ÖZLÜ SÖZLER

"HAFTA SONU PAZAR ÖMRÜN SONU MEZAR ZENGİN OLSAN NE YAZAR MEZARINI EL KAZAR"

Aşık Ali Yaralandım

Yaralandım Gurbet elde

Eczaneler

ECZANELER İLETİŞİMÇAĞLAYAN ECZANE
------İLETİŞİM -----
TEL: 0344 351 2515
FAX: 0344 351 2515
GSM:0536 377 0836
********


DEVA ECZANESİ
----- İLETİŞİM -----
TEL: 0344 351 2204
FAX: O344 351 2204
GSM: 0533 543 2362
********

sayaç.Belgesel

Aksu televizyonundayım

AKSU TELEVİZYONUNDAYIM
ANASAYFA arrow BENİM YAZDIKLARIM arrow WEB SİTEMİZ 14 YAŞINDA
WEB SİTEMİZ 14 YAŞINDA
         WEB SİTEMİZ 14 YAŞINDA:
       http://atasali.com adıyla 04.03.2003 tarihinde kurulan sitemiz bir anda yüz binlerce okuyucuya merhaba dedi. (04.03.2017) tarihi itibarıyla 14 yaşında. Bu siteyi ticari bir amaçla kurmadım. Gerek yurt içinde gerek yurt dışında yaşayan insanlarımıza Çağlayancerit’te olup bitenleri duyuruyorum. Sayfamız kısa zamanda Halk’ımızın beğenisini kazandı. Ziyaretçi rekorları k          Sitemiz yayın hayatına başladığı andan itibaren Amerika’dan, Afrika’dan, Rusya’dan ve daha dünyanın birçok yerinden tanımadığımız insanlar ziyaretçi defterine yazdılar. Binlerce okuyucudan tebrik mesajları aldım. Bizden sonra Çağlayancerit ilçesinde birçok özel ve kişisel web siteler kuruldu. Bu konuda da insanlara örnek olduğuma inanıyorum. Fakat her nedense kurulan siteler altı ay sürmeden birer, birer kapatıldı.
    Web sitemiz sayesinde gerek yurt içinde gerek yurt dışında bulunan okuyucularımıza günlük Cerit haberlerini sıcağı sıcağına duyurmaya çalışıyorum. Yetmiş yıldır yazdığım şiir’lerimin tümünü kitaplaştırdım. Sitemizin (Şairin Şiir kitapları) bölümünde yayımladım. Altı tane şiir kitabım var. 7.cisi yolda. Bir adet (Çağlayancerit ve yaşanmış gerçekler) adlı eserim yayıma hazır. Kısa zamanda okuyucuların beğenisine sunulacak. Web sayfamızı ziyaret eden herkese teşekkür ediyorum. Ve diyorum ki, dualarınızı benden esirgemeyin her an hayırlı dualarınızı bekliyorum. Artık internet her evde her işyerinde okullarda tüm Devlet dairelerinde vardır.
     Son yıllarda birde akıllı telefonlar çıktı. Herkesin cebinde bir akıllı telefon mevcut, Bilgisayara ihtiyaç kalmadı. Gezdiğiniz her yerde yurt içinde yurt dışında web sayfamız cebinizdedir. Sağ olduğum müddetçe siz okuyucularıma bildiğim kadarıyla; makaleler, şiirler, haberler, sunmaya devam edeceğim. Sitemizin kurucusu Avrupa’da yaşayan Sayın Hasan Üstgül beyefendiye tüm okuyucularımız adına teşekkür ediyorum.
        ----------------------------------------------
        MUHSİN YAZICIOĞLU CAMİİ:
        ----------------------------------------------
      Çağlayancerit İlçesi İstiklal Mahallesi Garaj Mevkinde Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun son miting yaptığı yerde, Muhsin Yazıcıoğlu adına Cami ve Külliyesi yapmak için, 2313 M2 alanı olan Arsanın alımı için Dernek olarak 2012 yılında alım işlemleri başlatılmıştır. 800 M2 İnşaat oturumu. 1.Kat Kur’an Kursu, Okuma Solonu ve Kütüphane, 2.Kat Taziye evi, 3.Kat Muhsin Yazıcıoğlu adına yakışır şekilde Bayanlar için çekme kat aynı zamanda 3.000 bin kişinin namaz kılacağı Caminin yapımına. 07 Temmuz 2013 Pazar günü törenle temeli atılarak inşaata başlandı. Yapımı devam eden Cami’nin kaba inşaatı 2017 Yılında tamamlanmıştır. Yaklaşık bir buçuk Milyona mal olması beklenen Muhsin Yazıcıoğlu ve Külliyesi için, bir tuğlada sizden olsun, bu çorbada sizinde tuzunuz bulunsun. Az çok demeyin yardımlarınızı bekliyoruz.
İrtibat : (0533 5671262)      
Kommentare (0) >>
Kommentar schreiben

Sie müssen angemeldet sein, um einen Kommentar abzugeben. Bitte registrieren, wenn Sie noch kein Konto haben.


busy
 
< Önceki   Sonraki >