6.ceviz festivali dinleyin

Tanıtıyoruz

ÖZLÜ SÖZLER

"HAFTA SONU PAZAR ÖMRÜN SONU MEZAR ZENGİN OLSAN NE YAZAR MEZARINI EL KAZAR"

Aşık Ali Yaralandım

Yaralandım Gurbet elde

Eczaneler

ECZANELER İLETİŞİMÇAĞLAYAN ECZANE
------İLETİŞİM -----
TEL: 0344 351 2515
FAX: 0344 351 2515
GSM:0536 377 0836
********


DEVA ECZANESİ
----- İLETİŞİM -----
TEL: 0344 351 2204
FAX: O344 351 2204
GSM: 0533 543 2362
********

sayaç.Belgesel

Aksu televizyonundayım

AKSU TELEVİZYONUNDAYIM
ANASAYFA arrow BENİM YAZDIKLARIM arrow YAŞANANLARA BAK
YAŞANANLARA BAK
   YAŞADIKLARIMIZA BAK   Saygı değer okuyucularımız. Öyle bir zamanda yaşıyoruz ki sormayın gitsin. Teknoloji başın aldı gidiyor. Önceleri haber dizi seyrettiğimiz televizyonlar şimdi markete dönüştü. Bu marketlerde her şey satılıyor. Karıya koca, kocaya karı buluyorlar. Güya aile programları bize haberi, diziyi unutturdular. Televizyonumuzu açmak istemiyoruz.
    Bu televizyonlar var ya! Bize neler kaybettirmedi. Örf adetlerimiz, gelenek ve göreneklerimiz, komşuluklarımız dostluklarımız, akrabalıklarımız yok oldu. Giyimimizi kuşanmamızı değiştirdiler. Bence yayıncılık rafa kalktı. Üç beş dakika eften püften yayınlar, dakikalarca reklâmlar.
    Bıktık usandık. Bir yetkili çıkıp ta bu gidişata dur diyemiyor mu? Haber izliyoruz içimiz burkuluyor. Trafik kazaları, terör olayları, kadına şiddet,
  Türkiye Büyük Millet Meclisini izliyoruz. Milletvekilleri’ nin işi gücü kavga. Bir birlerine ağıza alınmayacak sözler, kadın vekillere sözlü sataşmalar, sizde kadına saygı bu mu? Ey! Vekiller! Sizi seyreden üç yaşındaki çocuklar bile sizleri kınıyor. Çocuk annesine, babasına, torun dedesine, ninesine soruyor. Bunlar niye kavga ediyor? Bunların tabancaları da var mı? Diyor. Birbirinizi vurmanızdan korkuyorlar.
    Bu Millet sizleri kavga etsinler diye Meclise göndermediler. Halk’ın dertlerine çözüm arasınlar diye gönderdik. Siz isterse birbirinizi yiyin fakat sizi seyrettikçe huzursuz oluyoruz. Kavgalar o Meclise yakışmıyor. Sayın vekiller siyaset kavga değil barış olmalı. Yedi Haziran 2015 de bir seçim oldu dört parti bir araya gelip hükümet kuramadınız. İnanın bundan böyle sizlere oy vermek içimizden bile geçmiyor. Bakıyoruz muhalefet devletin ayağın kaydırmaya çalışıyor. Dış güçlere fırsat veriliyor. İçten ve dıştan Türkiye’yi bölmek istiyorlar. Bizi birbirimize düşürmek istiyorlar. Hepimiz aynı gemide yolcuyuz. Gemi batarsa sizlerde batarsınız.
    Bide Kürt Türk ayırımı yok. Bir birimizden kız aldık kız verdik. Gelen sığınmacılarla Türkiye dolup taşıyor. Avrupa ise varan mülteciyi geri kovuyorlar. Türkiye’ye gidin diyorlar. Ey! Medeniyetin beşiği olan Avrupa yüz binler milyonlar da gelse Türkiye’ye sığar. Amma Türk insanı hiçbir yere sığmaz. Ölse de yurdundan evinden çıkmaz. Bir ailenin evinden toprağından edilmesi kadar kötü bir şey olabilir mi? Suyu bulattınız balık avlamaya çalışıyorsunuz. Bu vebalden kurtulamazsınız.

 

Kommentare (0) >>
Kommentar schreiben

Sie müssen angemeldet sein, um einen Kommentar abzugeben. Bitte registrieren, wenn Sie noch kein Konto haben.


busy
 
< Önceki   Sonraki >