6.ceviz festivali dinleyin

Tanıtıyoruz

ÖZLÜ SÖZLER

"HAFTA SONU PAZAR ÖMRÜN SONU MEZAR ZENGİN OLSAN NE YAZAR MEZARINI EL KAZAR"

Aşık Ali Yaralandım

Yaralandım Gurbet elde

Eczaneler

ECZANELER İLETİŞİMÇAĞLAYAN ECZANE
------İLETİŞİM -----
TEL: 0344 351 2515
FAX: 0344 351 2515
GSM:0536 377 0836
********


DEVA ECZANESİ
----- İLETİŞİM -----
TEL: 0344 351 2204
FAX: O344 351 2204
GSM: 0533 543 2362
********

sayaç.Belgesel

Aksu televizyonundayım

AKSU TELEVİZYONUNDAYIM
ANASAYFA arrow BENİM YAZDIKLARIM arrow RUSYA’NIN AMACI NE?
RUSYA’NIN AMACI NE?
     RUSYA’NIN AMACI NE?
   Öyle anlaşılıyor ki Rusya’nın derdi uçak filan değil. Birileri Putin’i üzerimize salıp kendisi uzaktan seyrediyor. Şunu hiç aklımızdan çıkartmamalıyız dost bildiğimiz Amerika’da bir bahaneyle bir gün bize kafa tutacaktır.
   Tam anlamıyla 3. Dünya savaşı kapımızdadır. Savaşın sadece Suriye’de yaşandığını sanıyoruz. Aslında Türkiye savaşın içinde, Rusya, İran, Avrupa devletleri de bu savaşın içindeler.
Denizden karadan havadan etrafımız sarılmıştır. Orta doğunun haritası yeniden çizilecek. Adım, adım gelen, savaşın ayak sesleri duyulmaya başladı.
   Cizre ve Silopi'de Rusya, İran, PKK var. Güneydoğu bölgemizi Suriyeleştirme çabası içindeler. Türkiye'yi Suriye üzerinden çevreleme, boğma operasyonları başlıyor. Türkiye'ye güçlerinin yetmeyeceğini bildikleri için Gizli bir el Rusya'yı üzerimize salıyor. Bunların esas amaçları Türkiye'yi etkisiz hale getirip Suriye'yi kendi denetimleri altına almak ve etrafımızda bir kürt devleti kurmaya çalışıyorlar.
   Cizre ve Silopi'de Kobani modelini deniyorlar. PKK üzerinden yürütülen bir işgal operasyonudur. Evet, dış güçlerin Türkiye için oynadığı oyunlar belli de. İçteki vatan hainlerinin dertleri ne.? Kendi yaşadıkları ülkeyi dünyaya şikâyet etmeyi alışkanlık haline getirdiler.
   Gazeteciler ve siyasetçiler Türkiye’yi kötüleme yarışında başı çekiyor. Bunlar arasında yer alan CHP Milletvekili Eren Erdem, geliyor.
   Dağcı Nasuh Mahruki, zirvelerde Türk bayrağıyla poz veriyor. Ancak iş hükümeti eleştirmeye gelince, bütün milli duygulardan sıyrılıyor.
   Zaman yazarı Şahin Alpay, Ocak ayında AK Parti Hükümetinin elektrik üretilecek “nükleer santral” de atom bombası yapacağını iddia ediyor. Amerika’da, Rusya’da, İsrail’de, İran’da varsa bizde neden olmasın.
   Gazeteci Ekrem Dumanlı, geçtiğimiz yılsonunda bütün dünya liderlerine mektup yazarak, Türkiye’de basın özgürlüğünün olmadığını, gazetecilerin suçsuz yere cezaevine gönderildiğini söyledi.
   HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, PKK’lılarla görüşmek için gittiği Brüksel’de, uluslar arası Kuruluşlara “Ankara’ya baskı” yapmaları çağrısında bulundu.
   Yazar Elif Şafak, genel seçimler öncesinde yabancı medya kuruluşlarına verdiği demeçlerde Türkiye’de ifade özgürlüğünün darbe aldığını savundu,
   Hürriyet’in Washington temsilcisi Tolga Tanış, Fransa’ya saldıran teröristlerin Türkiye’de kollandığını iddia etti.
   Ey! Vatan hainleri size sesleniyorum. Allah göstermesin yarın Türkiye karışırsa siz rahat mı? Edeceksiniz? Nedir? Bu Tayip nedir bu Ak parti düşmanlığı anlamış değiliz. Anladığım kadarıyla Türkiye ayağa kalkmaya başladı işte ve dışta düşmanlarımız çoğaldı.
   Bazı yazılarımda hep söylüyorum. Partiler gelip geçicidir.
Ak parti ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan gelip geçicidir. Ancak ne içerideki ihanet şebekelerine, ne de dışarıdaki Türkiye düşmanlarına Türkiye boyun eğecek, eyvallah edecek bir ülke değildir. Bunu aklınızdan çıkartmayın. Saygılarımla...

 

Kommentare (0) >>
Kommentar schreiben

Sie müssen angemeldet sein, um einen Kommentar abzugeben. Bitte registrieren, wenn Sie noch kein Konto haben.


busy
 
< Önceki   Sonraki >