6.ceviz festivali dinleyin

Tanıtıyoruz

ÖZLÜ SÖZLER

"HAFTA SONU PAZAR ÖMRÜN SONU MEZAR ZENGİN OLSAN NE YAZAR MEZARINI EL KAZAR"

Aşık Ali Yaralandım

Yaralandım Gurbet elde

Eczaneler

ECZANELER İLETİŞİMÇAĞLAYAN ECZANE
------İLETİŞİM -----
TEL: 0344 351 2515
FAX: 0344 351 2515
GSM:0536 377 0836
********


DEVA ECZANESİ
----- İLETİŞİM -----
TEL: 0344 351 2204
FAX: O344 351 2204
GSM: 0533 543 2362
********

sayaç.Belgesel

Aksu televizyonundayım

AKSU TELEVİZYONUNDAYIM
ANASAYFA arrow BENİM YAZDIKLARIM arrow ADLİYE'NİN GİDİŞİ
ADLİYE'NİN GİDİŞİ

    ADLİYE’NİN GİDİŞİ

    İlçemize hizmet gelir ümidiyle Cerit Halk’ı 2002 yılında yediden yetmiş’e AKP nin belediye başkan adayı Sayın: K.Mehmet Yıldızlı’ ya 2004 yılında oy verdi. O günlerde Adliyenin gideceği yönünde söylentiler vardı. Sayın başkan seçim mitinglerinde inanmayın bu söze kargalar bile güler demişti. Adliyenin gitmesine engel olamadığı gibi Bırakın kargaların gülmesini gülme bilmeyen kuşlar bile başkanın bu sözüne gülmüştür.

    Adliye’miz sessiz sedasız gitti. Buna rağmen 1. dönemde olduğu gibi 2. dönemde de Halk 2009 yılında Sayın K.Mehmet Yıldızlı’yı tekrar başkan seçti. Adliye geri gelir diye ümitleniyorduk maalesef tüm ümitler boşa çıkmıştır. Adliyenin gitmesindeki sebep.

    Çağlayancerit’te olay olmuyormuş kavga gürültü yokmuş. Adliyenin gitmemesi için ilçenin suç dosyasının kabarık olması gerekiyormuş. Çağlayancerit’te her gün kavga her gün olay ve cinayet’ler mi olsun istiyorsunuz kusura bakmayın. Bizim halkımız kavga dövüş peşinde değil. Ekmeğinin peşindedir. İlçede herkes bir birini tanır. Adliyenin yanı sıra PTT ve tapu Müdürlükleri de gitti.

    Halk öyle perişan oldu ki vatandaş evine telefon alacak. Yürü Pazarcık’a telefonunu iptal ettirecek yürü Pazarcık’a. Tapu işin mi var. Yürü Pazarcık’a. Buna benzer çok örnekler verebiliriz. Bu hizmetler elimizden alındı. İlçe olmamızın ne anlamı kaldı. Sayın: Yıldızlı belediye başkanlığında iktidardan hiçbir hizmet alamadı. Kendi yağıyla kavruldu.

    Sayın başkan Kahramanmaraş kent haber gazetesinin Çağlayancerit eki’nde Çağlayancerit’in Sesi gazetesinin sahibine yazarlarına ve tüm çalışanlarına ver yansın etmiş esefle kınamış. Sebebi ise kendisi hakkında atılan “yap-boz başkan” manşeti;  yazarlarını ve gazetenin sahibine Rencide edici  sözler etmişti…

 

----------------------------------

Kommentare (0) >>
Kommentar schreiben

Sie müssen angemeldet sein, um einen Kommentar abzugeben. Bitte registrieren, wenn Sie noch kein Konto haben.


busy
 
< Önceki   Sonraki >