6.ceviz festivali dinleyin

Tanıtıyoruz

ÖZLÜ SÖZLER

"HAFTA SONU PAZAR ÖMRÜN SONU MEZAR ZENGİN OLSAN NE YAZAR MEZARINI EL KAZAR"

Aşık Ali Yaralandım

Yaralandım Gurbet elde

Eczaneler

ECZANELER İLETİŞİMÇAĞLAYAN ECZANE
------İLETİŞİM -----
TEL: 0344 351 2515
FAX: 0344 351 2515
GSM:0536 377 0836
********


DEVA ECZANESİ
----- İLETİŞİM -----
TEL: 0344 351 2204
FAX: O344 351 2204
GSM: 0533 543 2362
********

sayaç.Belgesel

Aksu televizyonundayım

AKSU TELEVİZYONUNDAYIM
ON BEŞ TEMMUZ
        ON BEŞ TEMMUZ
        2013 Yılında gezi olayları başlatan fetocular Ankara İstanbul sokaklarını savaş alanına çevirerek esnafımızın iş yerlerini yağmaladılar dükkânlarını yaktılar yıktılar devleti büyük zarara uğrattılar. Geziden sonuç alamayınca
        2014 Yılında 17-25 Aralık yolsuzluk olaylarını başlatıp hükümeti yıkmak istediler. Fetocu teröristler bundan da bir netice alamayınca bu defa
        2016 Yılının on beş Temmuz gecesi Devlete ve Türk Milletine karşı kalkışma başlattılar. Kısa adıyla Feto terör örgütü diğer adıyla Fethullah Gülen terör örgütü ordumuzun içine sızarak kendi kafalarınca on beş Temmuz gecesi Türkiye’de Tanklarla ef on altılarla helikopterlerle Millet Meclisini bombaladılar. Ankara emniyet amirliğini bombaladılar burada altmışa yakın polisimizi şehit ettiler. Halk’ın üzerlerine bombalar yağdırdılar.
        Gerçek mermilerle ateş açtılar. Vatandaş ellerinde taşlarla sopalarla canları pahasına tank ve tüfeklere karşı koydular. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın sokağa çıkın çağrısı üzerine cadde ve sokaklar bir anda insan seli oldu. Kalkışmaya karşı İller, ilçeler, köyler, kasabalar, ayaklandı. O gece Halk’ımız Kürt’üyle Türk’üyle laz’ıyla Çerkez’iyle Arabıyla tek vücut oldu.
        Sabaha kadar çatışmalar devam etti. Halk tankların önüne yattılar. Birçok fetocu askeri tanklarıyla silahlarıyla birlikte teslim aldılar. Havada uçuşan ef on altılara yerden taşlarla sopalarla saldırdılar. Evlerinin pencerelerinden uçaklara kazan, tencere, tava, fırlattılar. Türkiye o gece (248) şehit verdi. (2196) kişi kimi ağır kimi hafif yaralı gazilerimiz oldu.
        Yiğit dedelerimiz, ninelerimiz, analarımız, bacılarımız, toplu halde meydanlara çıktılar. Genelde kalkışma ağırlıklı olarak Ankara ve İstanbul’da oldu. Nice kadınımızı kızımızı yaşlılarımızı gençlerimizi tankların altında ezildiler. O gece Çağlayancerit Halkı’ da ayaktaydı. Tüm Türkiye ayaktaydı. Yirmi gün boyunca gece gündüz nöbetler tutuldu uyku uyumadık.
Kommentare (0) >>
Kommentar schreiben

Sie müssen angemeldet sein, um einen Kommentar abzugeben. Bitte registrieren, wenn Sie noch kein Konto haben.


busy
 
< Önceki   Sonraki >