bayrak taşıyanlar

Aşık Ali Aksu tvde

Aksu tv deyim

Üye girişi


Kayıp Parola?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

VİDEO LİNKLERİ

Aşık Ali Seçme Şiirleri

ÖZLÜ SÖZLER

"HAFTA SONU PAZAR ÖMRÜN SONU MEZAR ZENGİN OLSAN NE YAZAR MEZARINI EL KAZAR"

Aşık Ali Yaralandım

Yaralandım Gurbet elde

Eczaneler

ECZANELER İLETİŞİMÇAĞLAYAN ECZANE
------İLETİŞİM -----
TEL: 0344 351 2515
FAX: 0344 351 2515
GSM:0536 377 0836
********


DEVA ECZANESİ
----- İLETİŞİM -----
TEL: 0344 351 2204
FAX: O344 351 2204
GSM: 0533 543 2362
********

sayyaç

ANASAYFA arrow HABER BAŞLIKLARI arrow Çağlayancerit AKP ilçe başkanı Teşekkür mesajı yayımladı
Çağlayancerit AKP ilçe başkanı Teşekkür mesajı yayımladı

      Ak Parti ÇAĞLAYANCERİT İlçe Başkanı Mehmet BERK, Çağlayancerit halkının partili Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde partilerinin adayı Recep Tayyip Erdoğan’a vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür mesajı yayınladı.

      Ak Parti ÇAĞLAYANCERİT İlçe Başkanı Mehmet BERK, Çağlayancerit halkının partili Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde partilerinin adayı Recep Tayyip Erdoğan’a vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür mesajı yayınladı.

     Ak Parti Çağlayancerit İlçe Başkanı Mehmet BERK mesajında; Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın karşına çıkanlar çatı altında kalmıştır. Bende diyorum ki Çağlayancerit halkı biz kez daha oyunu demokrasiden yana kullanmıştır.  Hamdolsun ilçemiz üzerine düşen görevi yapmıştır. Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliğinde partimizden oyunu ak parti den yana kullanmıştır.

     Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı olması için gece gündüz çalıştıklarını söyleyen Başkan Mehmet BERK, 2023’e giden yep yeni bir sabaha ulaştık. 2023’e giden sürenin gayreti, heyecanı ve anlayışla birlikte ülkemizi başarıdan başarıya koşturmak için çalışacağız. Elde edilmiş başarı tesadüf bir başarı değildir. 2023’te bir tesadüf olmayacaktır. Ak Parti Çağlayancerit İlçe Teşkilatı olarak gece gündüz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Başkan olması için koşturduk. Helal-ı hoş olsun. O her şeyin en iyisine layıktır. Rabbim yar ve yardımcısı olsun dedi.

    BERK, Çağlayancerit halkı Cumhurbaşkanlığı seçiminde partilerinin adayı Recep Tayyip Erdoğan’a vermiş olduğu destekten dolayı sonsuz ederim. Çağlayancerit her zaman istikrardan yana olmuş, olmaya da devam edecektir. Son olarak seçim çalışmalarında bizleri hiç yalnız bırakmayan ilçe teşkilatına, Mahalle muhtarlarına, sivil tolum kuruşlarına, Çağlayancerit halkına desteklerinden dolayı teşekkür ederim dedi. 

                                                               Mehmet Berk

                                             AK parti Çağlayancerit ilçe başkanı

KAYNAK: http://caglayancerithaber.com/mehmet-berk-ten-tesekkur-mesaji/858/

Kommentare (0) >>
Kommentar schreiben

Sie müssen angemeldet sein, um einen Kommentar abzugeben. Bitte registrieren, wenn Sie noch kein Konto haben.


busy
 
< Önceki   Sonraki >